Logo
kariyer
  • IK Politikamız
  • Seçme ve İşe Alma
  • Eğitim ve Gelişim

IK Politikamız

Henüz genç bir kuruluş olmasına rağmen büyük başarılara imza atan Şimşek, eğitimli insan gücüne büyük önem vermektedir. Hedeflerini iyi belirlemiş, ekip çalışmasını benimsemiş, iyi eğitimli, genç ve dinamik kadrosuyla hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyen Şimşek, geleceğini bu yapı üzerine kurmaktadır. Verimlilik ve çalışan memnuniyetinin daima etkileşim halinde olduğunu bilen Şimşek,çalışan memnuniyetinin üst seviyede tutulması amacıyla etkin bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

Seçme ve İşe Alma

Sadece bugünün gereksinimlerini karşılayacak bir çalışan profili yerine şirketimizi geleceğe taşıyacak bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, ekip çalışmasını iş yaşamının değişmez bir parçası olarak gören çalışma arkadaşlarına kapılarını açan Şimşek’te, iş başvurusunda bulunan adaylar arasında fırsat eşitliği ilkesiyle, hiçbir ayrım gözetmeksizin işe alım yapılmaktadır. Şimşek’te, çalışanlarımıza her türlü gelişim fırsatı sağlayan profesyonel bir iş ortamı hazırlanır.Kariyer gelişim olanaklarının geliştirilmesi sağlanır ve bugünden geleceğin lider kadrolarının yetiştirilmesi desteklenir.

Eğitim ve Gelişim

Şimşek’te, başarılı ve verimli olmanın eğitimden geçtiğine inanılır.Bu nedenle kurumsal ve kişisel gelişimi sağlayacak eğitimler ile öğrenen bir organizasyon hedeflenmiştir. Yüksek performanslı ve verimli çalışma, Şimşek’in en önemli hedeflerindendir.Bu doğrultuda, çalışanlarımızın ve şirketimizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla performans objektif olarak değerlendirilir ve başarı ödüllendirilir. Tüm şirketlerde çalışanların aileleri, başarının belirleyicisidir. Sadece çalışanın değil, çalışanın ailesinin de aidiyet duygusu desteklenmelidir. Şimşek, şirket hedeflerinin gerçekleşmesinde, çalışanlarımızın ailelerini de organizasyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak görür ve destekler.

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kabul Et